9.4. seminář novinek el. zdrojů RSC

2015-04-02 09:00

Ve čtvrtek 9.4. se od 9:00 koná v knihovně (učebna 119) školení el. informačních zdrojů Royal Society of Chemistry.

Vážení vyučující a studenti,
dovolujeme si Vás pozvat na školení k elektronickým informačním zdrojům Royal Society of Chemistry. Paní Claudia Heidrich z RSC představí hlavní produkty a možnosti jejich využití: kolekce e-časopisů RSC Gold, e-knihy, Merck Index Online, ChemSpider, možnost publikování zdarma v časopisech RSC a další.
Royal Society of Chemistry je nejen učená společnost s významnou tradicí, ale i renomovaný producent odborných informací (časopisů, knih a databází). Elektronická informační kolekce RSC patří mezi stěžejní zdroje pro chemiky a přírodovědce.

Seminář se koná 9.4. v 9:00 v knihovně (učebna 119). Předpokládaná délka školení 60 minut.

Seminář proběhne v anglickém jazyce.

Akce je omezena kapacitně, proto se v případě zájmu prosíme zaregistrujte na adrese:
(školení je uvedeno jako první v pořadí, u něj zvolte "zapsat na termín")