21. 11. v 16:00 - Školení DynaMed a SMARTImageBase

2016-11-01 13:00

Školení pro lékaře a studenty lékařských oborů na MU

Dovolujeme si Vás pozvat na školení práce s klinickým nástrojem DynamedBude otevřeno nové okno, který je až do roku 2019 přístupný zaměstnancům a studentům univerzity. Jedná se o prestižní informační zdroj z oblasti medicíny založené na důkazech (tzv. evidence-based medicine), který poskytuje nejefektivnější použité způsoby léčby, které se nejlépe osvědčily na konkrétní nemoc či zdravotní potíž.

Přístup do tohoto zdroje je možný po nastavení vzdáleného přístupuBude otevřeno nové okno i mimo univerzitní síť (včetně fakultních nemocnic).

Školení s praktickými ukázkami proběhne 21. 11. v 16:00 v Univerzitním kampusu Bohunice, v pavilonu knihovny A9 (učebna 324). Součástí školení bude i představení dalšího lékařského zdroje - kolekce medicínských ilustrací a animací SMARTImageBase. Předpokládaná délka školení je 40-60 minut.

V případě zájmu se prosím zaregistrujte na adrese https://kuk.muni.cz/ask/kurzy/zapis.phpBude otevřeno nové okno
(školení je uvedeno jako první v pořadí, u něj zvolte "zapsat na termín")