videokolekce z oblasti sportu, tělesné výchovy, fyzioterapie - zkušební přístup do 9.4.

2017-03-13 08:00

Kolekce videí (přednášky, instruktážní videa) zahraničních odborníků z oblasti sportu a příbuzných oborů

Masarykova univerzita získala do 9. 4. zdarma přístup ze všech počítačů ke kolekcím "Sports Medicine and Exercise Science in Video" a " Rehabilitation Therapy in Video":

Sports Medicine and Exercise ScienceBude otevřeno nové okno - přednášky a instruktážní videa odborníků mj. z oblasti sportovního tréninku, fyziologie, sportovní výživy, tělesné výchovy (1200 videí).
Rehabilitation TherapyBude otevřeno nové okno - přednášky a instruktážní videa z oblasti rehabilitace, rehabilitačních cvičení, fyzioterapie (400 videí).

Přednášející hovoří anglicky, součástí každého videa je také přepis do psané podoby a titulky (v angličtině).

Odkazy na uvedené kolekce najdete také na Portálu el. zdrojů MUBude otevřeno nové okno.
Pro přístup z pc mimo univerzitu nezapomeňte nastavit vzdálený přístup OpenVPN (postup zdeBude otevřeno nové okno)