Nabídka brigády

2022-03-15 10:00

Hledáme nové kolegy na pomoc se zajištěním večerního provozu studoven Knihovny univerzitního kampusu (Po-Pá 18-21).

Hledáte zajímavou brigádu? Chcete s námi zajišťovat provoz studoven naší knihovny? Přidejte se do přátelského týmu Knihovny univerzitního kampusu.

Co budete dělat?

•  V pracovních dnech od 18.00 do 21.00 poskytovat u výpůjčního pultu drobné poradenství k vyhledávání knih v katalogu, k ovládání výpočetní technice či orientaci v našich studovnách.
  • Zařazování publikací vypůjčených ve studovně a vyzvedávání knih z návratového boxu.
  • Zajišťovat dozor u vstupu do knihovny a v jejich studovnách.

Co k tomu budete potřebovat?

• Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.
  • Anglický jazyk komunikativně na min. úrovni B1.
  • Povědomí o potřebách studentů a znalost práce na PC.
  • Ochotu k dennímu zajištění dozoru.

Co bude Vaší výhodou?

• Znalost prostředí naší knihovny.
  • Absolvovaná školení z oblasti vyhledávání v katalogu MU a elektronických informačních zdrojích či práce s výpočetní technikou.
  • Aktivní znalost angličtiny.

Koho do našeho týmu hledáme?

„Někoho, kdo má rád prostředí studoven a koho baví práce se studenty a je ochoten jim poradit. A rovněž někoho, kdo je také zodpovědný a nebude mu lhostejné zajistit studentům klidné a příjemné podmínky pro jejich studium a pobyt v naší knihovně.“

Proč Vás to bude s námi bavit?

Čeká Vás práce v moderní knihovně s možností podílet se na profesním rozvoji budoucích lékařů a zdravotníků, chemiků, biologů, farmaceutů, trenérů apod. Nabízíme:
  • prostředí moderní knihovny
  • přátelský tým a příjemné pracovní prostředí
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

Dává Vám to smysl?

Tak do 27. 3. zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis (v celkovém rozsahu max. 2 strany) elektronicky na adresu kratec@ukb.muni.cz.

Pracoviště: Knihova univerzitního kampusu, Správa Univerzitního kampusu MU

Pracovní poměr: Dohoda o provedení práce do 31. 12. 2022 s možností jejího prodloužení či při vyčerpání 300 hodin její změny na dohodu o pracovní činnosti

Výše pracovního úvazku: denně 3,5 hod. v 17.45-21.15 s možností případné domluvy na docházce jen ve vybraných dnech

Předpokládaný termín nástupu: první polovina dubna 2022