Uzavření místnosti s kopírkami

2023-08-01 15:00

Od pátku 4. srpna se dočasně uzavře místnost s kopírkami a bankovníkem.
Pro potřeby tisku, skenování či kopírování je k dispozici tiskárna v multimediální studovně (č.228) nebo knižní skener ve velké studovně za výpůjčním pultem. Nabití peněz na SUPO účet bude možné pouze bezhotovostním způsobem.

Prosíme, abyste z bezpečnostních důvodů nevstupovali do uzavřených prostor.

Stavební úprava je hrazena z projektu Zlepšení infrastruktury pro edukační aktivity v Knihovně univerzitního kampusu (CZ.06.04.04/00/22_002/0000303), který je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je zlepšení akustických vlastností studoven a zaměstnaneckých prostor v Knihovně univerzitního kampusu. Záměrem je i modernizace IT vybavení pro práci s elektronickými informačními zdroji. V rámci projektu budou zakoupeny nové počítače a zvýšena neprůzvučnost studoven a kanceláří v knihovně.

Období řešení: 3/2023 — 2/2024