AKTUALIZACE: Omezení přístupu k fondům lékařství již od 9. 8.

2023-08-04 15:45

Od středy 9. 8. se budou odhlučňovat skupinové studovny za lékařskými fondy.
Z bezpečnostních důvodů proto bude k fondům zamezený přístup (Předpokládaný termín znovu zpřístupnění je 25. 8.).

Pokud budete potřebovat knihu z právě uzavřeného oddělení, nevstupujte prosím do stavebních prostorů, ale požádejte kolegy u výpůjčního pultu.
Děkujeme za vaše pochopení.

Stavební úprava je hrazena z projektu Zlepšení infrastruktury pro edukační aktivity v Knihovně univerzitního kampusu (CZ.06.04.04/00/22_002/0000303), který je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je zlepšení akustických vlastností studoven a zaměstnaneckých prostor v Knihovně univerzitního kampusu. Záměrem je i modernizace IT vybavení pro práci s elektronickými informačními zdroji. V rámci projektu budou zakoupeny nové počítače a zvýšena neprůzvučnost studoven a kanceláří v knihovně.

Období řešení: 3/2023 — 2/2024