Přístup k COS Challenge

2009-10-19 12:49

Do 30.listopadu 2009 je pro celou MU otevřen bezplatný zkušební přístup do Community of Science ChallengeBude otevřeno nové okno. Soubor online informačních zdrojů pro podporu vědy a výzkumu od společnosti RefWorks-COS se skládá ze tří velkých databází:

• Funding OpportunitiesBude otevřeno nové okno - informace o grantech, stipendiích a dalších možnostech finanční podpory vědeckých pracovníků a studentů
  • Scholar UniverseBude otevřeno nové okno - kontakty na více jak 2 miliony vědců ze všech oborů a 75 zemí světa (přes 10 000 z ČR a 2000 ze SR)
  • Papers InvitedBude otevřeno nové okno - informace o připravovaných konferencích a mimořadných vydání vědeckých časopisů
Pokud chcete využívat další nástroje:
- COS Funding Alerts - týdně zasílaná upozornění na příležitosti financování
- COS Workbench - pracovní personalizovaný prostor uživatele
je nutná osobní registraceBude otevřeno nové okno (bezplatně). POZOR - do pole Institution napište Masaryk University in Brno.
Další info na portálu EIZ MUBude otevřeno nové oknonebo na stránkách AIPBude otevřeno nové okno.